Wybory 2014 w okręgach jednomandatowych
Kontakt
tel. 691 350 731

jankowskidosejmu@gmail.com

Jestem na Facebooku
Stronę odwiedza:
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Zgodnie z nowym Kodeksem wyborczym z 2011 r. w kolejne wybory samorządowe do Rady Miasta Grajewo odbędą się według ordynacji większościowej, w okręgach jednomandatowych.

Czyli dzisiejsze cztery, zostaną zastąpione 21. Kilka ulic lub bloków będzie mogło wybrać swojego jednego radnego, który w zamyśle ustawodawcy lepiej będzie reprezentował interesy danej społeczności. Poniżej propozycja podziału miasta przedstawiona radnym przez burmistrza. Czy macie Państwo jakieś uwagi?

tel. 691 350 731

@:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


1 11-go Listopada, A. Mickiewicza, Akacjowa, Brzozowa, Grzybowa, Jeżynowa, Jodłowa, ks. J.Popiełuszki, Leśna, Malinowa, Owocowa, Parkowa, Poziomkowa, Sosnowa, Strażacka, Świerkowa, Wierzbowa , Grunwaldzka
2 Ogrodowa, Os. Centrum blok 3, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12 , Ełcka, Plac Niepodległości 1
3 Cudro, H. Sienkiewicza, J. Kochanowskiego, Kolektorowa, Krzywa, Piaskowa, Polna, S. Wyspiańskiego, S. Żeromskiego, Słowackiego, Wiejska, Przekopka, Komunalna
4 Dworna, Krótka, Księdza Aleksandra Pęzy, M. Dąbrowskiej, Norwida, Orzeszkowej, Reymonta, Spółdzielcza, Wilczewo
5 23-go Stycznia, K. Baczyńskiego, Kopernika, Lipowa, Rzemieślnicza, Wesoła, Wspólna, Wyzwolenia
6 Os. Centrum blok 10, 26, 27, 34, 35, 35 A, 37, 38, 38 A, dr Tadeusza Nowickiego, Kilińskiego, Dolna
7 Os. Centrum blok 20, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 29 A, 30, 30 A, 31, 32 , 33, 36 1
8 Baśniowa, Chabrowa, Cicha, Działkowa, Franciszka Stefczyka, Jaśminowa, Konopska, Konwaliowa, Kwiatowa, Lawendowa, Liryczna, Łąkowa, M. Konopnickiej, Miła, Miodowa, Przygodowa, Sadowa, Słoneczna, Wrzosowa , Kolejowa
9 Józefa Piłsudskiego, Kasztanowa, Pocztowa, Rolna, Szkolna, Traugutta, Wąska, Boczna, Budowlana, Sportowa
10 Braci Świackich, Fabryczna, Gen. Bema, Gen. Dąbrowskiego, Geodetów, Magazynowa, Proletariacka, Przemysłowa, Pułaskiego, Robotnicza, T. Kościuszki, Wiórowa, Partyzantów, Różana, Architektów, Elewatorska
11 Cmentarna, Grota Roweckiego, H. Sawickiej, Kościelna, Legionistów, Rtm. W. Konopki, Spokojna, Topolowa, Ułańska, W. Perlitza, Wojska Polskiego
12 Górna, Łazienna, M. Buczka, Os. 1000-lecia, Zielona , Os. Centrum blok 39 1
13 Nowo-Osiedle, Os. Broniewskiego, Os. Południe blok 28, 28 A, 28 B, 29 1
14 Krasickiego, Os. Południe blok 24, 25, 26, 26 A, 27, 30, 30 A, 31, 32, 32 A 1
15 Os. Południe blok 13, 16, 17, 22, 45, 47 , Koszarowa 1
16 Os. Południe blok 3, 4, 6, 7, 8, 33, Konstytucji 3-go Maja 1
17 Os. Południe blok 11, 12, 14, 15, 18, 19, 20, 21, 23, 35 1
18 9-go Pułku Strzelców Konnych, Os. Południe blok 50, 51, 52, 53, 54, 56, 60, 60 A, 61, Szpitalna
19 Os. Południe blok 62, 63, 63 A, 64, 65, 66, 67, 71, 72 1
20 Os. Młodych, Skośna, Wiktorowo z wyłączeniem bloku 60, Os. Południe blok 46 1
21 Ekologiczna, Elektryczna, Targowa , Os. Południe blok 1, 2, 5, 10, Wiktorowo blok 60