2013 I-III
Kontakt
tel. 691 350 731

jankowskidosejmu@gmail.com

Jestem na Facebooku
Stronę odwiedza:
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Wiele emocji przyniosły nam mecze grupowe w II Turnieju Tenisa Stołowego w Szkole Podstawowej nr 4 w Grajewie, który odbył się w minioną środę.

Dopiero ćwierćfinały wyłoniły nam najlepszych zawodników Turnieju. W pierwszym półfinale Dawid Chojnowski kl. 6d pokonał Mateusza Wojciechowskiego z kl. 5b i wszedł do finału. Natomiast drugi półfinał odbył się z udziałem Adama Poniatowskiego z kl. 6b oraz Huberta Czarnowskiego z kl. 5c. W tym spotkaniu Hubert okazał się lepszy i pokonał Adama.

Więcej…

 

 

Przy 10 głosach za, 1 przeciw i 8 wstrzymujących się Rada Miasta Grajewo uznała skargę radnego Tomasza Cebelińskiego za zasadną. Przypomnijmy, pytanie o rzekome sabotowanie działań burmistrza przez dyrektora GIH padło najpierw w sierpniu 2012 roku na jednej z komisji, a następnie w październiku na sesji. Do chwili wniesienia skargi w lutym 2013 roku radni odpowiedzi na powyższe pytanie nie otrzymali.

Nie od dziś wiadomo, że czasami słowa powodują więcej krzywdy niż niż czyny. Uznając skargę za zasadną, radni stanęli po stronie praworządności, ale dali również sygnał, że nie tolerują bezpodstawnych oskarżeń. Niestety, zanim radni ukarali burmistrza, Adam Kiełczewski powtórzył słowa z wczorajszej komisji, że "ma dowody na sabotaż Tomasza Dudzińskiego, ale nie chce ich dziś używać, bo zrobi to w sądzie" ( sic!). Czyli znowu mieliśmy do czynienia z metodą a'la Jarosław Kaczyński "wiem, ale nie powiem".

Więcej…

 

 

OBEJRZYJ SESJĘ RADY MIASTA GRAJEWO

26 III 2013 r.

(video)


Na skróty - minuta po minucie

 

Podczas dzisiejszego posiedzenia Komisji Gospodarki Przestrzennej Rady Miasta Grajewo radny Krzysztof Jamrozy krótko zaprezentował projekt uchwały wprowadzającej Kartę Dużej Rodziny, a następnie złożył go na ręce przewodniczącego rady. Pod inicjatywą podpisali się K. Jamrozy, A. Jankowski, G. Curyło, A. Siwik-Karwowska i T. Cebeliński.

Karta przysługiwałaby wszystkim członkom rodzin wielodzietnych (bez względu na dochód) tj. rodzin mających na utrzymaniu 3 lub więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia w przypadku, gdy dziecko uczy się lub studiuje. Projekt uchwały zakłada, że Karta będzie uprawniała do szeregu zniżek na ofertę Miejskiego Domu Kultury (w tym Kina), Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, a także podmiotów prywatnych, które wyrażą chęć udziału w programie.

Więcej…

 
Więcej artykułów…